Muž zletel s vozidlom do rokliny

Záchranársky vrtuľník z Popradu bol dnes krátko popoludní privolaný na pomoc k dopravnej nehode, ktorá sa stala neďaleko obce Vyšná Boca. 40-ročný vodič po šmyku vyletel mimo vozovky a padal dole strmou roklinou približne 300 metrov.

Čítať viac

V Kamennom Moste dnes pomáhali leteckí záchranári

Dnes podvečer bol záchranársky vrtuľník z Nitry privolaný k dopravnej nehode, ku ktorej došlo po zrážke osobného motorového vozidla a motocykla v k.o. Kamenný Most (okres Nové Zámky). Záchranársky vrtuľník pristál na miestnom futbalovom ihrisku, kde leteckým záchranárom odovzdala posádka rýchlej lekárskej pomoci do starostlivosti 13-ročného spolujazdca motocyklistu.

Čítať viac

Vážny úraz hlavy turistky po páde zo skaly

K úrazu turistky, ktorá dnes popoludní spadla z Jelenej skaly nachádzajúcej sa nad obcou Plavecký Štvrtok, bola privolaná na pomoc aj posádka leteckých záchranárov z Bratislavy. Po páde dlhom približne 4 metre utrpela 32-ročná žena vážny úraz hlavy.

Čítať viac

Do cestárskeho vozidla na diaľnici D2 narazilo osobné auto

K dopravnej nehode, ktorá sa stala dnes neskoro popoludní na diaľnici D2 za Malackami, bol na pomoc privolaný aj záchranársky vrtuľník z Nitry.

Čítať viac

K zrazenému cyklistovi bol privolaný záchranársky vrtuľník

Záchranársky vrtuľník zo Žiliny bol dnes dopoludnia privolaný na pomoc 9-ročnému chlapcovi, ktorého na bicykli v obci Sihelné (okres Námestovo) zrazilo osobné vozidlo.

Čítať viac

V obci Hrabovec nad Laborcom zasahoval vrtuľník

Záchranársky vrtuľník z Košíc letel dnes popoludní do obce Hrabovec nad Laborcom (okres Humenné). Pomoc leteckých záchranárov potreboval 60-ročný muž, ktorého nešťastne privalil kôň.

Čítať viac

V Závadke nad Hronom dnes zasahoval vrtuľník

Záchranársky vrtuľník z Banskej Bystrice vzlietol dnes dopoludnia po prijatí výzvy na pomoc 48-ročnému pilčíkovi do k.o. Závadka nad Hronom (okres Brezno). Počas pílenia stromov mu jeden nešťastne zasiahol oblasť hlavy.

Čítať viac

Pri Studienke sa zrazili dve autá

K dopravnej nehode, ktorá sa stala dnes podvečer pri obci Studienka (okres Malacky) bol na pomoc privolaný aj záchranársky vrtuľník.

Čítať viac

Na diaľnici D2 zasahoval záchranársky vrtuľník

Posádka záchranárskeho vrtuľníka z Bratislavy letela dnes ráno k dopravnej nehode, ku ktorej došlo na diaľnici D2 v smere na Malacky.

Čítať viac

Pri Lokci sa zrazili dve autá

Dnes podvečer došlo na ceste pri obci Lokca (okres Námestovo) k dopravnej nehode dvoch vozidiel, pri ktorej sa zranilo deväť cestujúcich. Po prijatí výzvy o pomoc a neodkladnom vzlete smeroval záchranársky vrtuľník k miestu určenia.

Čítať viac